23 listopada 2021

Strategia RP na rzecz Młodego Pokolenia.

Szanowni Państwo,

informuję, że 25 listopada 2021 roku odbędzie się konferencja konsultacyjna podczas której młodzi ludzie z województwa lubelskiego będą mieli możliwość zgłaszania swoich pomysłów do Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia. Celem wydarzenia jest zebranie opinii i wypracowanie rozwiązań, które posłużą do stworzenia wieloletniego planu działań państwa w obszarze polityki młodzieżowej.

Konsultacje dla województwa lubelskiego rozpoczną się 25 listopada br. od godz. 17:00. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod adresem: https://strategiamlodych16.webankieta.pl.  Zapisów na wydarzenie można dokonywać do 24 listopada br. (środa) do godziny 12:00. Konsultacje z powodu pandemii będą odbywać się zdalnie, w formie wideokonferencji.

Więcej informacji na temat konsultacji znajdą Państwo na oficjalnej stronie konsultacji https://www.gov.pl/DlaMlodych. Organizatorem przedsięwzięcia jest Pełnomocnik Rządu ds. Polityki młodzieżowej Pan Piotr Mazurek wraz z Radą Dialogu z Młodym Pokoleniem.

Prosimy o upowszechnienie powyższej informacji w podległych Państwu jednostkach, ze szczególnym uwzględnieniem Młodzieżowych Rad Gminy, Miasta i Powiatu. Z wyrazami szacunku,

 

Z up. Wojewody Lubelskiego
/-/ Paweł Paszko
Dyrektor Biura Wojewody