W kwietniu dzieci z Integracyjnych Świetlic Środowiskowych z Gminy Końskowola aktywnie uczestniczyły w zajęciach w sali oraz na świeżym powietrzu. W oczekiwaniu na Święta Wielkanocne wykonały świąteczne dekoracje, kartki z życzeniami oraz pisanki z wykorzystaniem różnorodnych technik według własnych pomysłów. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością i zaangażowaniem. Przed świętami odbyło się spotkanie przy świątecznie nakrytym i udekorowanym stole, podczas którego dzieci dzieliły się jajkiem i składały sobie życzenia. Uczestnicy świetlic wybrali się na wycieczkę do Nałęczowa,a także Kazimierza Dolnego. W Palmiarni pili żelaziste wody lecznicze, a w Pijalni czekolady jedli pyszne lody, w Kazimierzu zaś dzieci uczestniczyły w warsztatach w wyrabiania słynnych Kazimierskich kogutów. Wyjazdy były bardzo bardzo udane. Pogada dopisała i humory też.
FELU.08.08-IZ.00-0052/24 WSPARCIE INTEGRACJI SPOŁECZNEJ OSÓB ZAGROŻONYCH UBÓSTWEM I WYKLUCZENIEM W GMINIE KOŃSKOWOLA
#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie






