5 października 2020

ZASADY OBSŁUGI  INTERESANTÓW W  URZĘDZIE  GMINY KOŃSKOWOLA I OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ

W związku z występującym stanem epidemii  w Urzędzie Gminy Końskowola  oraz Ośrodku Pomocy Społecznej obowiązują ograniczenia w bezpośredniej obsłudze interesantów.

 

  1. Bezpośrednia obsługa interesantów prowadzona jest w Punkcie Informacyjnym spełniającym jednocześnie funkcję Biura Podawczego umiejscowionym na parterze budynku .

Tutaj otrzymacie Państwo informację o sposobie załatwienia sprawy oraz uzyskacie kontakt z pracownikiem odpowiedzialnym za jej załatwienie.

  1. Obowiązuje zakaz swobodnego wstępu interesantów do pozostałych pomieszczeń urzędu.
  2. Wnioski, podania, pisma kierowane do Urzędu Gminy Końskowola lub Ośrodka Pomocy Społecznej należy składać w Biurze Podawczym.
  3. W tym samym czasie przy stanowisku obsługi lub w specjalnym pomieszczeniu wyznaczonym do obsługi interesantów nie może przebywać więcej niż 1 osoba na każde stanowisko obsługi.
  4. Pierwszy kontakt z interesantem chcącym załatwić sprawę w urzędzie odbywał się będzie przez właściwego pracownika w specjalnie wyznaczonym miejscu na parterze budynku.
  5. W celu usprawnienia obsługi zalecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy z urzędem.

 

Przypominamy, że nadal przy załatwianiu spraw w urzędzie obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz korzystania ze środków dezynfekujących wystawionych w holu wejściowym urzędu.