PDF Drukuj Email

Gospodarstwo Agroturystyczne - Nad rzeką

 

Położenie naszego gospodarstwa zapewni Państwu bardzo dobre warunki do wypoczynku. Kazimierski Park Krajobrazowy oraz pobliskie lasy z wąwozami lessowymi pomogą szybko zatopić się w dźwięki przyrody i zatracić w jej bogactwie. Posiadamy 15 miejsc noclegowych w pięciu pokojach z łazienką w każdym z nich, doskonale wyposażoną kuchnię jedynie dla gości, ponadto salon w którym można organizować przyjęcia do 30 osób. Zapewniamy całodniowe wyżywienie. Z tarasu podziwiać można końskowolskie Kościoły, które z dala kuszą tajemniczym pięknem oraz okoliczną rzekę.

Teresa Sykut

Młynki 8A
24-130Końskowola
tel.: 665701965
http://www.nad-rzeka.pl/
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Gospodarstwo Agroturystyczne w Kazimierskim Parku Krajobrazowym Stok - Zażuk

 

Pośród malowniczego Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, czekają na Państwa komfortowe warunki wypoczynku. Pofalowany teren wzbogacają lessowe wąwozy i jary, pagórki oraz uprawy chmielu i róż. Gospodarstwo posiada 15 miejsc noclegowych w pięciu pokojach z dwiema łazienkami, pokój wypoczynkowy z salonikiem telewizyjnym, w pełni wyposażoną kuchnię wyłącznie dla gości, ponadto salon z kominkiem, który może służyć za salę konferencyjną. Gospodarze zapewniają całodzienne wyżywienie oparte na produktach z własnego gospodarstwa. Gospodarstwo oferuje wieczory przy ognisku, grill, kuligi, przejażdżki bryczką, spacery, wycieczki piesze i rowerowe, grzybobranie, wędkowanie w prywatnych stawach. Na słonecznej stronie budynku znajduje się taras z widokiem na pagórki i las. W ogrodzie znajduje się skalny ogródek z płynącą wodą i oczko wodne.

Danuta Kowalczyk,
Stok - Zażuk 112,
24 - 130 Końskowola,
tel. 081 882-34 -75,
tel. kom. 0 608 78 45 68

http://www.dworek-rozany.pl/

www.agroturystyka.pl/lublin/kowalczyk

 

Gospodarstwo Agroturystyczne Anna i Tomasz Kordek

 

Zapraszamy na sielski wypoczynek we własnym gospodarstwie agrotyrystycznym w otoczeniu zieleni i kwiatów w malowniczej miejscowości słynącej z produkcji sadzonek drzew i krzewów ozdobnych. W pobliżu las, łąka, rzeka Kurówka. Istnieje możliwość uprawiania jazdy konnej w pobliskiej stadninie koni w Końskowoli oraz wędkowania. Żywienie turystów prowadzone jest w oparciu o świeże warzywa i owoce z własnego gospodarstwa. Naszą specjalnością jest pieczony baran. Można zamieszkać w pokojach urządzonych w dawnym stylu wiejskim. Możliwość spacerów, wycieczek po atrakcyjnej okolicy (Nałęczów, Kazimierz Dolny, Puławy, Janowiec). W ogrodzie znajduje się trejlaż, oczko wodne, kominek, plac zabaw i świetlca ze stołem do tenisa. Na terenie gospodarstwa znajduje się kawiarenka, gdzie przy kuflu piwa, blisko kominka, można miło spędzać wieczory. Organizujemy również "zielone szkoły" dla dzieci.

Anna i Tomasz Kordek
Opoka 66,
24-130 Końskowola,
tel 081 881-60-03