PDF Drukuj Email
środa, 07 marca 2018 14:26

 

Konkurs wielkanocny

 

Uprzejmie zapraszamy mieszkańców, grupy  formalne (organizacje pozarządowe) i środowiska nieformalne (koła gospodyń wiejskich itp.), które działają na obszarze gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy (gmina), Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn do udziału w konkursie na:

  • palmę tradycyjną i współczesną,
  • pisankę,
  • baranka ze słomy
  • i kartkę z wycinanką z motywem wielkanocnym.Zgłoszenia prosimy przesyłać zgodnie z wytycznymi w regulaminie. Będą pamiątkowe nagrody dla zwycięzców.


Celem konkursu jest:

  1. integracja środowisk lokalnych,
  2. kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych,
  3. prezentacja umiejętności artystycznych wykonawców,
  4. umożliwienie twórczej konfrontacji i wymiany pomysłów w pracy artystycznej.


W konkursie mogą wziąć udział tylko te osoby lub grupy, które do dnia 14 marca 2018  r. zgłoszą swoje uczestnictwo przekazując do Biura LGD „Zielony Pierścień” formularz zgłoszeniowy (na adres: LGD "Zielony Pierścień, Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn lub na konto mailowe: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) a do 16 marca 2018 r. dostarczą do Biura LGD „Zielony Pierścień” lub Nałęczowskiego Ośrodka Kultury swoje prace.

Uwaga: Prace można dostarczyć także w dniu Kiermaszu Produktu Lokalnego tj. 18 marca br. w godz. 8.30 – 9.30, który odbędzie się w Nałęczowie na placu przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury. Zapraszamy!

Organizatorem konkursu jest Lokalna Grupa Działania "Zielony Pierścień" we współpracy z Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie LGD >>>